Cinecitta’s campagne tegen eenzaamheid

Bioscoop Cinecitta is gestart met een campagne tegen eenzaamheid. Tijdens deze coronacrisis vereenzamen veel mensen doordat er veel minder contact plaatsvind tussen mensen. Cinecitta nodigt je daarom uit om eventjes langs te komen voor een praatje en een kopje koffie van de Ristobar to-go. 

Normaal is de bioscoop dé perfecte plek om mensen te ontmoeten en even een praatje te maken, maar de bioscopen zijn natuurlijk al een tijdje dicht, maar dat betekent niet dat we elkaar uit het oog moeten verliezen. 

Ook kan je onder het genot van een praatje een potje schaken in de buitenlucht, natuurlijk wordt er wel rekening gehouden met de anderhalve meter maatregel en worden de nodige veiligheidsmaatregelen getroffen. 

Eenzaamheid sluipt erin. Zo moeten we niet alleen waken voor onze fysieke gezondheid maar ook over onze mentale gezondheid.

Openingstijden: elke dag van 12.00 tot 15.00 uur.

Delen
Nieuwsbrief
Delen