Carnavalsdocu Déés is Karneval nu gratis online te bekijken

De carnavalsdocumentaire 'Déés is Karneval' is nu gratis en online te bekijken. Een echte aanrader voor iedereen die houdt van carnaval, meer wil weten over de achtergrond van carnaval in Kruikenstad of gewoon nieuwsgierig is naar dit geweldige fenomeen! In de documentaire volgt documentairemaker Joost van der Werf meerdere carnavalsverenigingen, commissies, groepen en natuurlijk de Raad van Elf. Dit heeft geresulteerd in een prachtige documentaire.

Documentaire Déés is Karneval bekijken

Wil jij genieten van de documentaire die bijna een uur en twintig minuten duurt? Pak er een Schrobbelèrke bij, doe je groen-oranje sjaal om en ga er eens lekker voor zitten. https://www.youtube.com/watch?v=Osx1DdcpbDI

Alles over carnaval in Tilburg

Bekijk hier het laatste nieuws, de leukste evenementen, de beste acties en gekste foto's van carnaval in Tilburg: carnaval tilburg
Delen
Nieuwsbrief
Delen