Favoriet!

Buitenspeeldag 2020 gaat door, maar dan anders

Het is belangrijk dat kinderen buiten kunnen spelen en gezond blijven. Daarom hebben Jantje Beton en Nickelodeon de handen ineen geslagen om op 10 juni toch de Nationale Buitenspeeldag door te laten gaan.

Vorig jaar werd de Nationale Buitenspeeldag door meer dan duizend lokale initiatieven gesteund en konden meer dan 100.000 kinderen volop buiten spelen. Nu in de Corona tijd belooft dit een extra speciale editie te worden.

Het RIVM heeft doorgegeven dat er dit jaar geen grote speelevenementen mogen plaatsvinden. Vandaar dat Jantje Beton en Nickelodeon dus online tips hebben klaarstaan waardoor jouw Nationale Buitenspeeldag onvergetelijk wordt. Kijk voor meer tips en informatie op www.buitenspeeldag.nl. Ook kun je op de website een toffe poster downloaden om te laten zien dat buitenspeeldag er weer aankomt.

Zoals gebruikelijk gaat Nickelodeon's TV kanaal op deze dag op zwart om zo kinderen te stimuleren om buiten te gaan spelen.

Delen
Nieuwsbrief
Delen