Cheers!

Beachy open vanaf 1 juli!

Misschien ken je Beachy al wel, een van de grootste en meest zomerse terrassen van Tilburg! Vanaf 1 juli gaat Beachy weer van start, en gaan ze direct knallen met Yung Felix, Antoon en Big2, Disco Snolly en Vunzige Deuntjes. De opzet van het terras is nog steeds op 1,5 meter.

Ook dit jaar kun je weer genieten van grote namen die komen optreden bij Beachy, zo worden de voorgaande artiesten al snel opgevolgd door Sjaak, Partysquad en La$$a. Naast het genieten van muziek kun je hier ook genieten van verfrissende drankjes en heerlijk eten. Denk bijvoorbeeld aan loaded fries, borrelplanken en knapperige salades. 

Ook als het weer wat minder is kun je bij Beachy terecht. Wanneer de lucht donker kleurt is het terras overdekt. Het terrein is coronaproof doordat je aan je tafeltje kunt blijven zitten en via een QR code eten en drinken kunt bestellen en betalen met een tikkie. Wil je komen op één van de muzikale avonden? Vergeet dan niet van tevoren een kaartje te reserveren. 

Wil je meer informatie over dit toffe terras? Check dan snel de Facebookpagina van Beachy!

Delen
Nieuwsbrief
Delen