Nieuw!

Ontdek Tilburg en steun lokale horeca ondernemers!

Wandelen door het mooie Tilburg, lekker eten en drinken én daarbij ook nog eens lokale ondernemers steunen. Klinkt als een goede deal! Lees snel verder.

Koop snel je tickets voor de Tilburgse 'Corona-Wandeltje' route en steun daarmee meteen lokale (horeca) ondernemers! Het initiatief 'Lokale Zaken Tilburg' heeft de handen ineengeslagen met verschillende Tilburgse horeca zaken. Samen hebben zij een 'Corona-Wandeltje' route uitgestippeld. Een wandeling van ruim 7 kilometer door Tilburg, waarbij je langs deelnemende lokale eettentjes komt en (corona proof!) kunt genieten van verschillende soorten drankjes en versnaperingen!  De tickets zijn te verkrijgen op de site van Lokale Zaken Tilburg óf je kunt ze aanschaffen bij de deelnemende ondernemers. In totaal zitten er 6 consumptiebonnen bij de tickets inbegrepen. Iedere bon is 1 consumptie waard. Deze bonnen kun je inleveren voor lekkernijen als koffie, thee en gebak. De horeca zaken bepalen hierbij zelf het aanbod. Dus trek snel je warme jas en schoenen aan en wandel al smullend door Tilburg!

Voor meer informatie over de Tilburgse corona wandeling, kun je hier terecht. Je kaartje is geldig t/m februari 2022!

Delen
Nieuwsbrief
Delen