Speuren naar het Natuurmuseum Brabant
Voor groepen van 4 t/m 20 personen
Een dik uur lekker met de kinderen de stad ontdekken en vragen beantwoorden. Leuk voor een feestje of om met uw gezin te doen. Na de speurtocht gaat u op ontdekking in het Natuurmuseum Brabant.
vanaf
€ 9,50
Omschrijving
Op speelse wijze wordt u door de stad gevoerd en gaat u op zoek naar allerlei kleine en grote bezienswaardigheden. Een speurtocht is een leuke manier om een stad met andere ogen te bekijken. Gebouwen waar je normaal voorbij loopt, bekijk je nu extra goed, op zoek naar het antwoord op de vraag.
In het Natuurmuseum Brabant start u bij de OO - Zone, het Ontdek- en Onderzoeksdomein voor Natuur! Hier kun je heerlijk ronddwalen tussen meterslange vitrines vol objecten, informatie opzoeken, kleine onderzoekjes doen of juist uitgebreid in de materie duiken door een educatief computerprogramma. U kijkt uw ogen uit!
En dan heerlijk aan de poffertjes. Voor volwassenen is er de mogelijkheid om een pistoletje ham en/of kaas te nuttigen.
Bijzonderheden
Inclusief
speurtocht door de stad
entree Natuurmuseum Brabant
poffertjes of pistoletje met consumptie
Prijs
kinderen: € 9,50
volwassenen: € 11,50
Exclusief
Administratiekosten:
- voor groepsgrootte vanaf 10 personen € 7,50
- voor groepsgrootte vanaf 25 personen € 17,50